SDF Hastane Hizmetleri Danışmanlığı İthalat ve İhracat A.Ş., Biyomedikal Mühendisi ve sektörel deneyime sahip uzman ekibi ile Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Hizmetleri,

Laboratuar Hizmetleri, Çamaşırhane Hizmetleri, Medikal Ürün Tedariki, İthalatı ve İhracatı alanında hizmet vermektedir.

Ekibinin sahip olduğu 10 yılı aşkın tecrübenin bir sonucu olarak; yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunumu, üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve müşteri ihtiyaçlarının etkin şekilde karşılanması sağlanmaktadır.

Medikal ürün ihtiyaçlarınız; Sterilizasyon, Dezenfeksiyon, Çamaşırhane, Medikal Diagnostik ve Pazara Giriş Danışmanlığı hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin:

info@sdfdanismanlik.com

SEDEF EKER
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ

Biyomedikal Mühendisi olan Sedef Eker, 2009 yılında Sterilizasyon Cihazlarının Üretimi ve AR-GE aşamalarında görev almış, 2013 yılında ise Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Hizmet Alımı alanında çalışmaya başlamış olup, özellikle Kamu Özel Ortaklığı (PPP) projelerinin oluşmaya başladığı ilk günden bugüne mevcudiyetini koruyarak sürecin tüm gelişimine haiz olmuştur.

BURAK ALTAY
Yönetici

Burak Altay, Medikal Diagnostik sektöründe (Kamu & Özel Hastane Laboratuvarı mal alımları ve hizmet alımları ihaleleri işleri) 30 yılı aşkın süredir Laboratuvar Hizmet Alımı faaliyetleri sürdürdükten sonra Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Hizmetler alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Kamu Özel İşbirliği (PPP) projeleri ve diğer kamu hastanelerinin laboratuvar, sterilizasyon ve dezenfeksiyon hizmet alımı projelerinde deneyim sahibidir.

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM

Proje hazırlığından işletme sürecinin tamamlanmasına kadar tüm hizmet sürecinde size yol arkadaşı oluyoruz.

MUTLAK BAŞARI

Talepleriniz doğrultusunda mutlak başarıya giden tüm adımları titizlikle uygulamakta ve müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal hizmet sunuyoruz.

0
Şehir Hastaneleri Toplam Yatak Sayısı
0
Şehir Hastaneleri Toplam Ameliyathane Sayısı
0
Şehir Hastaneleri Faaliyete Geçen Yatak Sayısı
0
Şehir Hastaneleri Faaliyete Geçen Ameliyathane Sayısı